Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
čas Téma:

čas

Beny

05.07.2016
ahoj, uvažoval jsem o koupi Bišonka. Jen nevím, jestli bych se o něj zvládl postarat. Vyhledal jsem si vše o jejich péči a vše, co budu potřebovat. Nikde jsem ale nenašel jak jsou na tom, když majitel není doma. Hraju totiž basketbal a florbal a mívám tréninky, zápasy a často také soustředění a taky chodím ze školy poměrně pozdě, takže se bojím, že bych prostě pejska nějak zanedbával, což nechci. Rodiče z práce chodí také pozdě, na tréninky a zápasy jezdí se mnou. Takže bych se chtěl zeptat, jak náročné je starat se o Bišonka? Kolik času vás to stojí? Popřípadně čeho jste se museli vzdát. (Chození ven s kamarády, dlouhé vyspávání atd.) a jestli bych se musel já vzdát basketu a florbalu. díky (Je mi 13,4 let)
Zuza
Tuti.@seznam.cz
23.10.2016
ahoj,jako štěně bude vyžadovat venčení každé 2 hodiny,od cca 5 měsíců chodíme 3x až 4x denně...ráno v 6,pak někdy v poledne(ale to už většinou nechodíme),pak vždy odpoledne po 2.hodině a večer jdeme o půl 7 a pak v 8(o půl 7 kadit a čůrat),v 8 už jen vyběhneme před dům,vyčůrá se a jdeme zpět...je to ještě štěně má 9 měsíců,takže předpokládám,že se ještě intenzita venčení trochu sníží...
zpočátku musíš počítat s tím,že ti bude doma dělat loužičky a hromádky(obzvlášť v noci),pak je dobré naučit ho to dělat na jedno místo-my jsme naučili na ručník. Rozhodně není pravda,že by byl bišonek gaučový pes,potřebuje hodně pohybu,hraček,vyžití. Takže pokud jsi časově vytížený,tak si psa nepořizuj.
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "čas "

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2018 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist