Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
úmrtí mého bisonka ve skoro 16 letech Téma:

úmrtí mého bisonka ve skoro 16 letech

annule
annule@email.cz
06.03.2012
Včera dne 5.3.2012 v 17:01 jsme museli nechat uspat našeho miláčka Astorka Regia Fovea. Opustil nás po těžké nemoci, která neměla dlouhého trvání v nedozitych 16 letech. Měla jsem ho jako prvního vymodleneho pejska bisonka a poil frise od svých 12ti let. Moc me jeho odchod vzal, jsem jak bez duše :-( nevím už co dál dělat, asi právě proto se o to musím podělit. Nikdy na něj nezapomenu, byl to můj miláček, se kterým jsem toho zažila až až. Bojoval do posledního konce, ikdyz se už trápil :-( bolí to hodně, snad je mu líp v psím nebicku.
alfi
alfi.l@seznam.cz
07.03.2012
Určitě je mu lépe v psím nebíčku, věřte mi. Držím Vám palečky, aby to co nejdřív přebolelo a aby jste měla co nejdřív zase malého medvídka, se kterým zažijete zase neskutečné zážitky. Bude líp :-)) Lenka Alfi
Monika
svatonovamonika@seznam.cz
14.03.2012
Dobrý den určitě je mu lépe a hlavně se netrápí...ztráta mazlíčka moc bolí a bude:-( ...říká se že s novým mazlíčkem zas bude líp,ale vím ze své zkušenosti že když si pořídíte dalšího mazlíčka,tak vám nikdy nevynahradí toho prvního!!!Monika
macek
ohniskova.m@seznam.cz
15.03.2012
Dobrý večer vím přesně,jak se cítíte.V srpnu jsme pochovali našeho mazlíčka,kterému by bylo deset roků.Nesli jsme celá rodina její odchod strašně špatně a tak jsme si pořídili malou holčičku bišonka. Je úžasná,ale není minuty,abychom si nevzpomneli na Endynku. Prý se to časem srovná,ale zatím to moc nejde. Držíme palečky,ať se moc netrápíte a doporučujeme pořídit si nového pejska.Macek
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "úmrtí mého bisonka ve skoro 16 letech"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2018 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist