Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Terorista Téma:

Terorista

Zuzajna
Zuzajna@gmail.com
13.11.2011
Chtěla bych se zeptat, mám skoro roční bišončí slečnu(10 měsíců). Nikdy nic nezničila, pokud nepočítám hřebeny, ale to byla opravdu prtě. Je tomu asi 14 dní co začala vytahovat věci z koše, rozkousávat různé věci, dokonce i mou seminární práci :-(. Jsem z toho naprosto zoufalá, neexistuje snad místo, kam by se nedostala. I po potrestání to udělá stejně znova a zdá se, že i s velkou vervou. Mohlo by to být třeba tím, že bývává celkem dlouho doma sama? Asi 5 hodin. Nebo je prostě v pubertě?
Jana

15.11.2011
Myslím, že je to tou pubertou. Chce to ale tvrdou "ruku", samo že nemyslím fyzické tresty, ale určitě bude zkoušet kdo z koho a Vy musíte být šéf smečky. Je to období, kdy většinou zapomene i to, co už uměla. Hlavně ve výchově nepolevovat, to co má zakázané, tak nesmí. Může se sama nudit, pro takové případy to chce ohrádku nebo pohyb pouze v omezené části domu.
Zuzajna

21.03.2012
Tak, z puberty už jsme asi vyrostli, už je to zase moje hodňoučká bišončí slečinka...:-)
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Terorista"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2018 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist